• עקבו אחרינו:
דואו המחודש בעיתונותספא בוטיק תאמבצעי החודש

ספא ליום הולדת

אחת המתנות הטובות ביותר אותה ניתן להעניק ליום הולדת הוא ביקור בספא. לא משנה אם המתנה היא לבן או בת הזוג, לאחד ההורים או אולי אפילו לחבר טוב, נדמה כי מדובר באחד הפתרונות המרתקים והאיכותיים ביותר אותו ניתן להעניק לאדם כלשהו עבור יום הולדת.

חבילת ספא יום הולדת באחד מבתי הספא המובילים בישראל

ואם כבר אנחנו מעוניינים להעניק למישהו מתנה כה איכותית דוגמת ביקור בספא, מדוע לא לעשות זאת במקום הטוב ביותר בו ניתן? בדיוק בשל כך, המתנה הטובה ביותר אותה תעניקו היא לאו דווקא חבילת ספא, אלא חבילה כזו באחד מסניפיה של רשת הבוטיק דואו ספא. רשת בתי ספא הבוטיק של דואו ספא היא רשת ספא הזוגות המובילה בארץ והיא מציעה מגוון רחב של עיסויים וטיפולים מיוחדים לזוגות, שימוש במתקנים יוצאי דופן והטבות נוספות. יחד עם זאת, זוגות הם כמובן לא היחידים שיוכלו ליהנות מהשירותים המיוחדים אותם מציעה הרשת, כאשר ספא יום הולדת הוא אחד מהאפשרויות הרבות ואחת החבילות היותר מרתקות שמציעה הרשת, זאת על מנת שכל לקוח שחוגג יום הולדת ובוחר לעשות זאת בספא יוכל לעשות זאת על הצד הטוב ביותר וליהנות לאורך כל היממה, בין אם הוא בוחר לעשות זאת בזוג ובין אם הוא מחליט להתפנק לבדו.

  • ספא ליום הולדת

מה מציעה חבילת ספא ליום הולדת

חבילות ספא ליום הולדת של רשת הבוטיק דואו ספא הן חבילות נפלאות שמשלבות כמעט את כל האטרקציות מהן ניתן ליהנות כשבוחרים לבלות באחד מבתי הספא הטובים ביותר בארץ. חבילת ספא יום הולדת אותו תבחרו להעניק לאחד מיקיריכם או אולי אפילו תבחרו לתת לעצמכם, תהיה חבילה של עיסוי אותו תוכלו לבחור ממבחר רחב של עיסויים אותם אנחנו בדואו ספא מציעים, ארוחה עשירה ומיוחדת ובקבוק יין או קאווה. אם את חבילת יום ההולדת תבחרו לעשות בסניף הבוטיק של דואו ספא, את כל זה תוכלו אף לעשות בסוויטה מפוארת ובמשך כשלוש שעות, כשבסוויטה תוצע לכם פינה עם מסך קולנוע מרשים ו-DVD שתאפשר לכם ליהנות ממגוון סרטים, ערוצים ומוזיקה, ג'קוזי מרווח ומקלחת ג'טים. למען השלמת החוויה ועל מנת לזכור שעדיין מדובר בחבילת ספא ליום הולדת, את הסוויטה נדאג לקשט לכם בבלונים ובעלי כותרת, זאת כדי להבטיח שחווית היום הולדת שלכם תהיה שלמה ומהנה.

חבילות מקבילות לספא ליום הולדת

כמובן שאם אתם חוגגים יום הולדת ומעוניינים לבלות אותה באחד משלושת הסניפים של דואו ספא, אין זה אומר שתהיו מוכרחים לבחור דווקא בחבילת ספא ליום הולדת של הרשת, אלא כמובן שתישאר ברשותכם האפשרות לבחור וליהנות מהמבחר העשיר של הרשת שמציעה מגוון טיפולים וחבילות מיוחדות. כך לדוגמא, תוכלו ליהנות מעיסויים קצרים או ארוכים מתוך תפריט רחב שכולל עיסוי שבדי, עיסוי משולב, עיסוי רקמות עמוק, רפלקסולוגיה ושיאצו, ממתקני המלונות בהם שוכנים סניפי הספא, בין אם במלון הרודס בתל אביב ובין אם במלון ליאונרדו פלאזה בירושלים, הכוללים סאונה רטובה, בריכה נהדרת ופינות שיזוף וממגוון השירותים הנוספים אותם אנחנו מציעים והינם מיוחדים אך ורק לאחת מרשתות בתי הספא האהובה בישראל.