תפריט טיפולי ספא

כל הטיפולים בדואו ספא נערכים בסוויטות הזוגיות המפוארות שלנו. לכל הטיפולים מתווספת כחצי שעה אקסטרה זמן להירגעות בסוויטה, הכוללת ג'אקוזי מפואר, מקלחת פרטית, פינת מנוחה, מסך מקרן ענק, כבלים וסרטי VOD, מוזיקה וחומרי קריאה לבחירתך.

הטיפולים כוללים כיבוד קל הכולל מבחר חליטות תה, קפה ומשקאות קלים.

treatments

עיסוי שוודי

עיסוי מפנק בשמן שקדים, שנועד להרפיית שרירים, הפגת מתחים והמרצת מחזור הדם.עוצמת העיסוי מותאמת להעדפותיו וצרכיו של המטופל.

משך הטיפול כ-50 דק’.

 

עיסוי רקמות עמוק

עיסוי שנועד להביא להרפיית שרירים ממתחים פיזיים ורגשיים. העיסוי מתמקד ברקמות החיבור העמוקות העוטפות את השרירים המכווצים, ומשלב בנשימות עמוקות אשר “מתכווננות” לאזורים אלה.

משך הטיפול כ-50 דק’.

 

שיאצו

עיסוי המשלב לחיצות אצבע לאורך ערוצי האנרגיה (מרידיאנים) של המטופל במטרה להביא להקלת לחצים, שחרור חסימות אנרגטיות ויצירת איזון בגוף ובנפש. הטיפול מרגיע מאוד ונעשה על מזרן בלבוש נוח.

משך הטיפול כ-50 דק’.

 

רפלקסולוגיה

על פי השיטה ניתן לאבחן באמצעות כף הרגל בעיות בתפקוד מערכות הגוף השונות ולהתאים להן טיפול הולם. הטיפול משלב לחיצות ועיסוי בכפות הרגליים המשפרים את אספקת הדם לאברי הגוף וגורמים להרפיית שרירים ולהפגת מתחים.

משך הטיפול כ-50 דק’.

 

עיסוי ספורטאים

עיסוי שנועד לשחרר שרירים מכווצים ולשפר את גמישותם של מפרקים נוקשים בעקבות פעילות ספורטיבית מאומצת. הטיפול מומלץ על בסיס קבוע לעוסקים בפעילות גופנית לפחות פעמיים בשבוע.

משך הטיפול כ-50 דק’.

 

חבילת עיסוי ופילינג גוף

טיפול הפילינג נעשה באמצעות מלחי ים המלח בתוספת שמן עץ התאנה בשפשוף עדין של הגוף. מטרת הטיפול היא להסיר את תאי העור היבשים, לנקות ולחדש את העור. הפילינג משאיר את העור רך למגע רענן וחלק.

החבילה כוללת 40 דק עיסוי שמנים מרגיע ואחריו 20 דק' פילינג גוף.

כוס יין המוגשת לסוויטה לאחר הטיפול, שתיה חמה, קלה ונשנושים.

משך הטיפול – 60 דק'.

 

עיסוי באבנים חמות

טיפול המשלב עיסוי עדין באמצעות מגע ישיר של ידיים ואבנים חמות. הטיפול מסייע להמרצת מחזור הדם וכלי הדם, גורם לניקוז רעלים מהגוף ומרפה שרירים מכווצים.

משך הטיפול כ-50 דק’.

 

איור-ודה

עיסוי הודי עדין ומפנק עם שמן שומשום חם שנעשה בתנועות איטיות ורחבות על כל חלקי הגוף. העיסוי כולל ניסוך של שמן שומשום חם על “העין השלישית” שבמרכז המצח תוך עיסוי עדין של הפנים והקרקפת לשם השגת הרפיה והכנסת המטופל למצב מדיטטיבי.

עיסוי חוויתי שכולו תענוג ומרגוע. ניתן לעשותו גם בארבע ידיים (שני מטפלים).

משך הטיפול כ-75 דק’.

 

* תוספת לטיפול יחיד בסוף שבוע

* תוספת ל-75 דק’

* תוספת לעיסוי 4 ידיים

לעוד חבילות ספא >>