דואו המחודש בעיתונותספא בוטיק תאמבצעי החודש

מאמרים

אילו טיפולי ספא תמצאו בדואו ספא?

מעוניינים לשבור את השגרה עם עיסוי זוגי מפנק? מחפשים ספא בתל אביב לזוג שישיב את האיזון ויפחית לחצים? זקוקים להמלצות על ספא במרכז הארץ שמספק טיפולים ברמה גבוהה במיוחד? אנחנו שמחים לבשר לכם שהגעתם בדיוק למקום הנכון. ברשת מכוני הספא דואו ספא, תמצאו מטפלים מקצועיים מהשורה הראשונה בישראל, מתקנים חדישים ומתוחזקים היטב ואווירה רומנטית ומרגיעה שאין שנייה לה. 

במאמר שלפניכם נפרט אודות חלק מהטיפולים שניתן לקבל בספא בוטיק, אך חשוב לציין כי בנוסף לטיפולים, ניתן ליהנות בספא בוטיק מחוויה הוליסטית הכוללת גם ארוחות מפנקות, שהות בסוויטה מלכותית, טבילה בג'קוזי ועוד. כל סוגי הטיפולים המבוצעים בדואו ספא מוצעים כטיפול אישי וכטיפול זוגי לבחירתכם.  

עיסוי שוודי איכותי

העיסוי השוודי בא לעולם בתחילת המאה ה-19, על ידי פרופסור שוודי לרפואת התעמלות בשם פר הנדרקי לינג. במקור הוא פותח כטכניקה תרפויטית המבוססת על שיפור זרימת הלימפה והדם ועד היום השיטה כוללת שישה יסודות:

ליטוף – העברת ידי המטפל על האזור המטופל בתנועות עדינות. 

עיסוי עמוק – גלגול ודחיפה של כף היד באזורי השרירים. 

חיכוך – הכוונה היא לחיכוך למטרת חימום הרקמות באזור המטופל. 

הקשות קצביות – הקשות המבוצעות באמצעות גב כף היד בשכמות ובשרירים. 

לחיצה – מתבצעת באמצעות האגודלים באופן ישיר על השרירים ובצדי עמוד השדרה. 

רטט – חימום השריר ושחרור השרירים באמצעות תנודות מהירות של הידיים. 

במסגרת העיסוי השוודי שמים דגש לא רק על הגוף אלא גם על הנפש של המטופל. כך לדוגמה העיסוי מבוצע באווירה מיוחדת באמצעות שמנים המפיצים ריח נעים ומרגיע. מעבר ליתרונות הפסיכולוגיים של עיסוי שוודי ובמיוחד עיסוי זוגי מפנק בטכניקה השוודית, העיסוי כולל גם שפע של יתרונות פיזיים: שחרור ורפיון שרירים, הרגעת כאבי ראש, האצת המטבוליזם, שיפור זרימת הדם ועוד. 

עיסוי רקמות עמוק

אין כמעט ספא במרכז הארץ שלא מספק עיסוי רקמות עמוק, אך בספא בוטיק, מדובר בחוויה שווה במיוחד. העיסוי מתמקד בעיקר באזורים שחשופים לפציעות, חבלות ודלקות, כשבין היתר מדובר על השרירים העמוקים והמפרקים. המטפל חודר לרקמות העמוקות באמצעות אצבעותיו ללא תיווך של שמנים ארומטיים ומסייע לניקוז הרעלנים שהצטברו ברקמות ולהרפיה עמוקה של השרירים. הטיפול נחשב לאגרסיבי יותר בהשוואה לעיסוי השוודי והינו פופולארי במיוחד בקרב ספורטאים. הוא מבטיח הרפיה מוחלטת של השרירים ומתואר בעיני המטופלים כחוויה עוצמתית ביותר.

טיפול באבנים חמות 

טיפול באבנים חמות הוא טיפול עתיק שמקורו בשבטים האינדיאנים. הטיפול הוא למעשה עיסוי מנואלי (ידני) הכולל שימוש בשמנים חמים ואבני מאגמה מחוממות. את האבנים מחממים לטמפרטורה של עד 50 מעלות ולאחר מכן מניחים אותן על הגוף בצורה ישירה או מעל סדין המתוח על הגוף. החום של האבנים חודר באופן הדרגתי לרקמות העמוקות ותורם להרגעת השרירים, לתחושת רעננות ולשחרור חסימות במערכות השונות.