דואו המחודש בעיתונותספא בוטיק תאמבצעי החודש

מאמרים

טיפולי ספא לספורטאים

אם אתה ספורטאי, אתה וודאי חווית בעבר את תופעת ה -"שרירים תפוסים", תחושה לא נעימה באזורים התפוסים של הגוף. לדוגמא קשה מאוד לסובב את הצוואר, הגב התחתון, קשה להתכופף, לעמוד על הרגלים ועוד דוגמאות.

כאמור, ניתן לשחרר זאת באמצעות טיפול אחד או סדרת טיפולים מקצועיים בספא. אחד הטיפולים הללו נקרא עיסוי רקמות עמוק.

בשונה מעיסוי שבדי, בעיסוי רקמות אנו מגיעים לשכבות העמוקות של השרירים הקרובים לשלד ותוך כדי חימומם אפשר להתיר את סבך הקשרים ולרכך את האנרגיות בגוף.

הצלחת הטיפול תלויה במעסה


היות שבדר"כ מדובר על בעיה נקודתית, על אחריות המטופל החובה להסביר למטפל על אזורי הכאבים בגוף.

יש לספר על ההיסטוריה הרפואית של המטופל הספורטאי. המשוב של המטופל על הצלחת הטיפול (מטיפול לטיפול) יכול להבטיח באחוזים גבוהים את הצלחת הטיפול. הרי המטרה היא להוריד לחצים ומתחים ולשחרר שרירים תפוסים.

ההגדרה של ספורטאי כיום היא כל אדם שעוסק בספורט בין אם מקצועי ובין אם כתחביב. גם אדם שנכנס לחד"כ בפעם הראשונה בחייו, השרירים יכולים להתפס בצורה חזקה שהוא יהיה חייב עיסוי מקצועי ע"מ לשחרר את השרירים בשביל לחזור להתאמן.

יש להקפיד על מנוחה מספקת בין אימון לאימון וזאת ע"י התייעצות עם מאמני כושר אישיים על זמן מדוייק של מנוחה בין אימון לאימון.

מומלץ לעשות אמבטיות חמות ולעבוד בהדרגה על יכולת ההסתגלות של הגוף באימונים. חשוב שהגוף "יתרגל" לבנות את השריר לאחר שזה נהרס באימון המשקולות.

עיסוי ספורטאים

כאשר השרירים תפוסים ורוצים לשחרר אותם, עיסוי מותאם אישית לספורטאים יכול להוות פתרון מושלם. בעזרת העיסוי אנחנו משחררים רעלים מיותרים מהגוף ועוזרים לו להכניס את "אבני הבניין" שבעזרתם השרירים נבנים מהתחלה בכל פעם לאחר אימון.

מה זה אומר עיסוי ספורטאים?

העיסוי נועד לטיפול בבעיות נקודתיות כמו קרעים, נקעים, פציעות ספורט שונות, ע"י העיסוי, הגוף מצליח להשתקם בצורה מהירה יותר ואפקטיבית יותר.

תוצאות ההשפעה – לעתים לאחר 24 שעות

 

הספורטאי יכול להרגיש את אפקט העיסוי גם לאחר 24 שעות ואף יותר (למרות שבדר"כ זה 24 שעות). מומלץ לתזמן את האימונים שכך שביום העיסוי, ויום לאחר מכן לא לעשות פעילות ספורטיבית בכדאי לתת לגוף לנוח כראוי. העיסוי יעזור לשחרר רעלים ולאזן שחיקה פיזית ונפשית.

אנו ממליצים בחום על טיפולי ספא לספורטאים ולא פחות חשוב מדרסים נוחים לשמירה על כף הרגל