דואו המחודש בעיתונותספא בוטיק תאמבצעי החודש

מאמרים

טיפולי ספא משלימים

אחד הדברים המהנים ביותר אותם ניתן לעשות הוא ללכת לספא. אין דבר שיכול להרגיע אותנו ואת הגוף שלנו הרבה יותר מעיסוי נעים, שמשחרר את כל השרירים שלנו בגוף, מעניק לנו אפשרות לשכב במקום שקט ומאפשר לנו להימרח בשמנים ארומטיים מבושמים.

אטרקציות שונות במתקן הספא

אבל היתרון הגדול של הספא הוא לאו דווקא בעיסויים אותם הוא מציע. רוב מתקני הספא בישראל כבר מזמן לא מסתפקים בעיסויים שונים או בעיסוי זוגי מפנק, בין אם הם מציעים עיסוי תאילנדי, עיסוי שבדי או אפילו עיסוי באבנים חמות, אלא מציע שפע של אפשרויות נוספות, החל מאטרקציות שונות שכלולות ספא ועד טיפולים משלימים אותם ניתן לעבור. אחת האטרקציות הבולטות ספא לזוג היא ג'קוזי. כמעט בכל ספא כיום ניתן למצוא חדר מחומם בו ישנו ג'קוזי עם מים חמימים, כאשר ישיבה ולו של כמה דקות בג'קוזי והנאה מהזרמים בעוצמות השונות אותם הוא מציע, הופכים את הטיפול בספא למושלם. גם בריכה מחוממת בספא הינה אחת האטרקציות היותר מוכרות בהן ניתן להבחין במתקני ספא שונים, כאשר לאחר שחרור העצמות והשרירים ניתן לשחרר אותם אפילו קצת יותר באמצעות תנועות שונות בתוך הבריכה. עוד אטרקציה אותה קרוב לוודאי תמצאו בלא מעט מתקני ספא היא סאונה. למרות שישנם מקומות בהם תמצאו סאונה קרה, מירב הסיכויים הם שתמצאו דווקא סאונה חמה בספא בו תבחרו, בה תוכלו לשבת ולהתפנק וליהנות מאדי הזיעה שניגרים ממצחכם והיא תשלים לכם את הטיפול באופן יוצא מן הכלל.

טיפול פנים ושיאצו

אך כאמור, לא רק אטרקציות תוכלו למצוא במתקני הספא השונים אלא גם טיפולים משלימים בתחום הרפואה אסתטית שיהפכו לכם את הטיפול להרבה יותר טוב. אחד הטיפולים הטובים ביותר אותו תוכלו לקבל במהלך ביקור בספא הוא טיפול פנים, במסגרתו תוכלו לקבל ניקוי מלא של הפנים ותזכו לעיסוי קרקפת מפנק, כשכל החומרים שיפגשו בפנים שלכם ודאי יהיו על בסיס חומרים טבעיים בלבד. גם שיאצו יהיה אחד האפשרויות להן תוכלו לזכות במהלך ביקור סטנדרטי בספא, כשבמסגרת זו תיהנו מלחיצות באמצעות האצבעות של המומחים של המקום על פני נקודות איזון שונות בגוף. השיאצו יעיל במיוחד כנגד כאבי ראש, כאבי גב ובעיות קיבה מאחר ומטרתו הינה למעשה לחזק את האנרגיה בגוף וכך לעזור לו בהחלמה מבעיות מהן הוא סובל.

רפלקסולוגיה

עוד שיטת טיפול שאינה שיאצו אך גם במסגרתה תחוו לחיצות שונות בנקודה מרכזית בגוף היא הרפלקסולוגיה. בדומה לשיאצו, גם הרפלקסולוגיה זהו סוג של טיפול אלטרנטיבי אך בשונה ממנו אין מדובר על נקודות שונות בגוף, אלא על נקודה מאוד ספציפית שהיא כף הרגל. בעזרת לחיצה על כף הרגל וחימום המקום, האמונה הרווחת היא שהרפלקסולוגיה מעניקה לזרמים לנוע בחופשיות ומשחררת את האנרגיה הטמונה בגוף להגיע לכל נקודה ונקודה.