דואו המחודש בעיתונותספא בוטיק תאמבצעי החודש

מאמרים

7 טיפים לבחירת ספא איכותי

בעבר, טיפולים בספא היו רק לעשירים וכיום ניתן לראות שהם הפכו לפופולאריים יותר בנחלת הכלל. ניתן לראות שיש עליה בכמות המכונים המציעים טיפולים כאלו ולא לכולם כדאי באמת להיכנס. אז איך ניתן לדעת איזה מכון איכותי ואיזה לא? כל התשובות במאמר הבא.

הטיפים לבחירה:

• סוג הטיפולים המוצע: וודאו כי הספא מציע את סוג הטיפולים בהם אתם מעוניינים. קיימים סוגי ספא שונים המציעים טיפולים שונים, דוגמת טיפולי פנים, פדיקור ומניקור, סאונות, בריכות, ג'קוזי, מסאז', שיאצו ודיקור סיני. בחרו מהו הטיפול או סדרת הטיפולים אשר אתם מעוניינים לעשות, ובררו עם העובדים אם טיפולים אלו מוצעים במקום.

• החומרים בהם נעשה שימוש: אנשים רבים מקפידים על חומרי הטיפוח והניקוי בהם הם משתמשים. במידה ואתם משתמשים רק בחומרי ניקוי טבעיים, או רק בחומרי טיפוח שאינם נוסו על בעלי חיים, תרצו לברר פרטים אלו בטרם סגירת השהות. בררו מבעוד מועד את כל הפרטים הדרושים לכם על החומרים בהם נעשה שימוש בספא, על מנת שתוכלו לנוח ולהתרווח בראש שקט. 

• עמידה בקריטריונים של משרד הבריאות: זהו סעיף חשוב מאוד, לשמירה על הנאתכם ובריאותכם. וודאו כי הספא עומד בקריטריונים של משרד הבריאות ובעל כל האישורים הדרושים. הקריטריונים מגוונים וניתן לברר לגביהם מהיבטי עזרה ראשונה, החומרים בהם משתמשים, רמת הכשרת העובדים ורמת טיהור המים בבריכותיו. בצעו טיפולי טיפוח והרגעה רק בספא מאושר מבחינה בריאותית וחוקית. 

• מים נקיים בבריכה: המים של בריכת הספא עלולים להיות כר פורה להתפתחות חיידקים,  ללא ביצוע טיהור מים ראוי. וודאו כי המים בבריכות והג'קוזי מוחלפים לעתים תכופות, וכי מבוצע טיהור יומי ומקיף. אין דבר מעכיר יותר יום טיפולים בספא מאשר מים אשר מימיהם לא עברו טיהור במערכת טובה. שאלו מתי נערכה הבדיקה האחרונה של מערכת הטיהור- מערכת המים של הספא צריכה להיות בתוקף, על מנת שתבצע את עבודתה בהצלחה וביעילות.

• עלות: וודאו כי העלות מקובלת עליכם, ובהתאם למחירים הנהוגים בשוק. ערכו בדיקה ברשת ושאלו חברים אודות נהלי התמחור של המכונים שונים, על מנת לדעת בוודאות שאתם מנצלים את כספם בצורה הטובה ביותר. פעמים רבות מוסדות עבודה מארגנים פעילויות בספא לעובדיהם, או מחלקים כניסות מוזלות ליום טיפולים מפנק. 

 חוות דעת: בהמשך לסעיף הקודם, דעו כי תוכלו לקבל המלצות על מקומות מוצלחים גם באמצעות הרשת. מומלץ לחפש לפי אזור מגוריכם והתרשמו מן המתקנים השונים, צוות העובדים והטיפולים המוצעים. תוכלו להתקשר ולשאול אודות החומרים השונים והאישורים של המקום. 

• מיקום: וודאו כי המכון ממוקם באזור אליו כולם יכולים להגיע בקלות. בחרו בספא בעל שם הממוקם בעיר ראשית, בעלת נתיבי תחבורה ציבורית זמינים ומקומות חנייה לרכבים פרטיים בקרבת מקום. 

טיפולים בספא מתאים לכל אחת ואחד

לאישה שהולכת להתחתן בעתיד הקרוב, כדאי להעניק לה מתנת אירוסים עיסוי מחזק אנרגטית. הטיפולים יכול לשמש גם כמתנת יום הולדת טובה, מתנת יום נישואים, מתנה ליולדת ובילוי זוגי רומנטי לרגל יום האהבה. גם נשים וגם גברים יכולים ליהנות מטיפולים מקיפים ומרגיעים..

 להזמנות - ספא בוטיק תל אביב - 03-6005001