דואו המחודש בעיתונותספא בוטיק תאמבצעי החודש

מאמרים

יום פינוק לזוגות בספא בוטיק

הרבה מאוד זוגות מחפשים בנרות הזדמנויות לתפוס קצת שלווה זוגית, לבלות בנעימים כמה שעות של רומנטיקה, לברוח מהשגרה ולהיעלם מהעולם ומהבלי היומיום. הבעיה היא שבימינו לוח הזמנים עמוס מתמיד, הלחץ והעומס לא תמיד מאפשרים להיעלם ליומיים ואפילו לא ליום אחד ומעבר לזה, לא תמיד ניתן להתרחק לאיזה צימר בצפון מסיבות כאלו ואחרות. אז מה ניתן לעשות כשרוצים לבלות יום כיף שכולל רומנטיקה, שלווה ובריאות נפשית ופיזית? ובכן, כפי שכבר הסגירה אותנו הכותרת, הולכים על חבילות ספא מפנקות הכוללות מסאג' זוגי מפנק בספא בוטיק, מתחם הספא לזוגות המוביל בישראל. שימו לב – לא מדובר בעוד ספא בתל אביב, אלא בספא שמתמחה במיוחד בטיפולי ספא לזוגות. 

על מה אנחנו מדברים כשאנחנו מדברים על ספא בוטיק?

אם עוד לא יצא לכם לבלות בספא בוטיק, אתם בטח לא ממש מבינים על מה המהומה ומדוע בכל פעם שזוג חברים חוזר מספא בוטיק, טורחים לספר לכם שאתם לא יודעים מה אתם מפסידים. העניין הוא שבאמת מדובר בחוויה שלא ניתן לתאר במילים, אלא רק לחוות. ספא בוטיק ניתן להקביל אולי למסעדות גורמה. זאת כיוון שאתם מקבלים את השירותים האיכותיים ביותר, מאנשי המקצוע הטובים ביותר, במתקנים הטובים ביותר והחדישים ביותר. 

מדובר במקום שבו לא תוכלו למצוא על מה להתלונן ושבו אין בנמצא ולו אלמנט אחד שיטריד את מנוחתכם. במילים פשוטות מדובר במקום שבו תוכלו לבלות בנעימים ללא הפרעות, במקום המושלם להירגעות המושלמת של הנפש ושל הגוף כמובן. 

יום כיף אמיתי בספא בוטיק

בספא בוטיק יודעים להתאים לכם ימי כיף שכל כולם שלווה ופינוקים. כך לדוגמה ניתן לשלב מגוון רחב של עיסויים לבחירתכם, עם חווית פינוק ואירוח שלמה הכוללת בין היתר שימוש במתקני המלון והספא (בריכה, סאונה וכיו"ב), שתייה קרה וחמה, כיבוד חופשי כיד המלך וגישה מהירה ונוחה לחוף גורדון. כמו כן ניתן לשלב את יום הכיף עם לינה בסוויטה מפוארת או ארוחות מבית היוצר של שף הבית של הרודס תל אביב. 

חבילות ספא מפנקות תמצאו גם בסניף שברחוב הירקון ולמעשה בעיני רבים הן נחשבות למפנקות ביותר שניתן למצוא כיום במכוני ספא בתל אביב. הספא ממוקם ממש מול מלון דן וכולל ג'קוזי, מגוון טיפולים ועיסויים וכמובן סוויטה מלכותית מרשימה. 

המתנה המרגיעה ביותר – יום כיף זוגי בספא בוטיק

בספא בוטיק מציעים לכם לא רק להתפנק, אלא גם לפנק: באפשרותכם לרכוש GIFT CARD ולשמח זוגות אחרים, שאתם מרגישים שזקוקים לקצת מנוחה מחיי היומיום. מדובר במתנת יום הולדת נהדרת וכן באפשרות מצוינת למתנת יום נישואין.