דואו המחודש בעיתונותספא בוטיק תאמבצעי החודש

מאמרים

ימי גיבוש לחברות בספא

אחת הדרכים הטובות ביותר לגבש עובדים במשרד כלשהו היא באמצעות יום גיבוש. לא משנה אם זה בבוקר על חשבון העבודה או דווקא מתקיים בערב לאחר העבודה, כל פעילות גיבושית שהיא לעובדים ובייחוד אם מדובר בעובדים חדשים שזה עתה הצטרפו אל העובדים הותיקים יותר, תתרום בצורה משמעותית לאחדות החברה ובאופן עקיף גם לעלייה ברמת הפוריות שלה.

היכן אפשר לעשות ימי כיף לחברות?

ישנם מספר דרכים עבור ימי גיבוש. זה יכול לקרות באמצעות יציאה משותפת לפאב או למועדון שם כל החברים שותים יחדיו וצוחקים יחדיו, זה יכול להיות באמצעות יום בו הם מחליטים ללכת ולטייל באחד המקומות בארץ או אפילו להפליג בחופי הארץ חברות רבות בוחרות השכרת יאכטה לאירועים, להתארח במאהל בדואי ולאכול מהמטעמים המקומיים, כשאפשרות נוספת היא ליהנות במשותף מאיזו ארוחה טובה במסעדה, כמובן כשהכל על חשבון החברה. אבל ימי גיבוש לחברות יכולים גם להיות הרבה יותר רגועים ובאיזשהו אופן, כאלה שיתרמו הרבה יותר לגיבוש ולא פחות מזה לשלווה הפנימית של כל עובד. הדרך הזו היא באמצעות טיפול ספא מפנק, טיפול אותו כל החברים במשרד או בחברה יוכלו לבצע ברוגע ובליווי של מוזיקה שקטה. ימי גיבוש לעובדים שמתקיימים בספא יהיו בדרך כלל ימי כיף עבור קבוצות קטנות ולא עבור חברות גדולות, אך מה שבטוח הוא שהן יבטיחו כיף עצום.

איזה ספא חשוב לקחת

הדבר הראשון שכל חברה צריכה לעשות, או ליתר דיוק מה שצריך לעשות האדם שמונה כאחראי על יום הגיבוש, הוא לבדוק האם הספא הנבחר הינו ספא גדול בעל מתקנים רבים או ספא קטן ואינטימי שמציע אך ורק עיסוי. כמובן שהעדיפות, בייחוד עבור ימי גיבוש לחברות, היא של ספא גדול כך שחלק מחברי הקבוצה יוכלו לבצע עיסוי בזמן שחלק אחר נמצאים בבריכה הטיפולית של המקום, חלק אחר יושב בסאונה וחלק נוסף בדיוק אוכל ארוחת בריאות ושותה שייקים עם חתיכות פרי. הדבר השני הינו הרבה יותר פשוט והוא רק ללכת אל הספא הנבחר. במהלך יום הגיבוש בספא כל העובדים יתגבשו זה עם זה, ייהנו האחד עם השני ולבסוף יגיעו אל המשרד בחזרה כיחידה אחת ומגובשת.

מדוע ספא בוטיק היא הבחירה הנכונה

אך על מנת להפיק את המקסימום מיום הגיבוש, וכדי ליהנות ממנו בצורה הטובה והמלאה ביותר, הדבר החשוב ביותר הוא לבחור את המקום הנכון, את הספא הנכון. המקום הזה הוא ספא בוטיק, אחד ממתקני הספא הטובים בישראל שמציע שירות נהדר ומגוון אפשרויות לכל אורח, כאשר אחת מאותן אפשרויות היא כמובן יום גיבוש לחברה בספא. מלבד יום הגיבוש בספא בוטיק תוכלו גם לערוך מסיבות רווקים ורווקות, ימי כיף עם הרבה חברים, ימי נישואים, ימי שנה ועוד המון אירועים שונים, כשעבור כל אירוע  ספא בוטיק יהיה המקום שיעניק לכם הכי הרבה, ויוביל אתכם להנאה הכי גדולה.