דואו המחודש בעיתונותספא בוטיק תאמבצעי החודש

מסיבת ספא – דואו ספא

מסיבת ספא בוטיק

מסיבת ספא

אחד היתרונות הגדולים ביותר בספא מלבד עצם היותו מקום מהנה לכשעצמו, הוא האפשרות לערוך בו מסיבות ואירועים שונים. זו יכולה להיות מסיבת רווקות כאשר בספא תהיה מעוניינת הכלה העתידית לחגוג את יום הרווקות האחרון שלה, זו יכולה להיות יום הולדת אותה מעוניינים לציין וזה יכול להיות גם יום נישואים של בני זוג שרוצים לציין את אהבתם בעיסוי מפנק.

מסיבת ספא לרווקות

אחד האירועים הססגוניים ביותר והמעניינים ביותר אותו ניתן לחגוג בספא הוא כאמור מסיבת רווקות. מסיבת ספא לרווקות היא מסיבה מיוחדת, מסיבה בה מתאספות כל החברות הקרובות ביותר של הכלה כדי לחגוג יחד עמה את אחד הימים האחרונים בהם היא עדיין מתהדרת בתואר רווקה. כאמור, על מנת לחגוג מסיבת רווקות בספא הבוטיק היוקרתי שלנו, יתאספו כל החברות יחד וייהנו מיום פורה ואיכותי הכולל עיסויים ופינוקים נוספים. בין היתר יוכלו הבנות ליהנות ממסאג' מפנק אותו הן יוכלו לעבור בזוגות או כבודדות, כשבמסגרת העיסוי שמגיע לכל אחת היא תוכל לבחור ממגוון העיסויים המוצעים בתפריט העשיר של ספא בוטיק. לצד העיסויים הנהדרים להם תזכה כל אחת, יוכלו כל הבנות ליהנות מכמויות של אלכוהול איכותי, מג'קוזי ענק ומפנק, ממסך קולנוע נהדר עליו הן יוכלו לראות סרטים שונים ואפילו תעמוד בפניהן האפשרות של להזמין אוכל מבחוץ.

אירועים נוספים בספא בוטיק

מלבד מסיבת רווקות, בספא בוטיק תוכלו לחגוג עוד לא מעט אירועים וכפי שכבר הוזכר קודם לכן, אחד מהאירועים הללו הוא יום הולדת. מסיבת ספא ליום הולדת תהיה חגיגית ומהנה, כאשר בדרך כלל תהיה זו מסיבה הרבה יותר מצומצמת ממסיבת הרווקות, כשלרוב חגיגות יום ההולדת יהיו אינטימיות ויסתכמו בזוג. זוג החוגגים יוכלו ליהנות משפע של אטרקציות מהנות, כשהדברים נכונים בעיקר לחגיגת יום הולדת בסוויטה של ספא בוטיק, שם יוכלו המבלים ליהנות מעיסוי נהדר, ממקלחות ג'טים בעלי זרמים שונים, מפינת מנוחה שתקושט בעלי כותרת, בלונים כדי לציין את יום ההולדת, בקבוק יין או קאווה איתו הם יוכלו לחגוג ועוד לא מעט הפתעות שיצפו להם בהמשך.