דואו המחודש בעיתונותספא בוטיק תאמבצעי החודש

מאמרים

מספר רעיונות לארגון מסיבת ספא

מחפשים דרך קצת אחרת לחגוג את יום ההולדת של החברה הכי טובה שלכן? רוצים להפתיע את בתכם המתבגרת עם מסיבת יום הולדת קצת אחרת? אם כן, מה דעתכם על מסיבת ספא? אם הרעיון של מסיבת ספא בת"א מוצא חן בעיניכן ובעיניכם, הנה מספר רעיונות למסיבה כזו שיהפכו אותה לחוויה שאין כמותה:

כיצד נערכים לקראת המסיבה

רוצים לערוך מסיבת ספא? נהדר. עכשיו אתם צריכים לבצע רכישה של כמה פריטים, שיהפכו את המסיבה הזו לכיפית ובלתי נשכחת. מלבד הציוד ושלל האביזרים הבסיסיים שייקחו חלק במסיבה, מומלץ לכם להצטייד (לרכוש, אם אין לכם את זה) כריות גדולות, חלוקים וגם מגבות למשתתפות, מכונת בועות וציוד המיועד לפדיקור ולמניקור. אתם לא מוכרחים לרכוש ציוד מקצועי. תוכלו למצוא בחנויות הפארם ציוד נהדר, שיוכל לספק מענה לכל מסיבת ספא בת"א.

שלחו הזמנות לאורחות המסיבה

מסיבה שכזו היא הזדמנות נפלאה להפגין קצת יצירתיות. במקום לשלוח הזמנות מודפסות מוכנות, הכינו אותן בעצמכם/ן. איך עושים את זה? הנה כמה רעיונות: גזרו מבריסטול צורות שונות של מסכות פנים, צרו שני חורים בצדי המסכה וחברו אותם באמצעות גומי. רשמו על המסכה עצמה את פרטי האירוע והכניסו אותה למעטפה גדולה שתשלח ישירות למוזמנות. אפשרות אחרת היא לגזור צורות שונות מבריסטול ולקשט אותן במדבקות של ירקות או פירות (שרלוונטיים למסכות הפנים שיועמדו לרשותן של המוזמנות לאירוע). אפשר גם להכין הזמנה בצורת כיסוי עיניים, לקשט אותה בנצנצים ובנוצות.

קשטו את המקום בקישוטים ססגוניים

לקישוטים במסיבת הספא יש תפקיד חשוב ומרכזי מאד. הם אלה, בין היתר, שתורמים לא מעט לאווירה כולה וכדאי מאד להשקיע בהם. מכיוון שהנושא הוא ספא האפשרויות הן בלתי מוגבלות. אפשר לקבל רעיונות מתמונות של מתחמי ספא בת"א, מהאופן שבו הם מעוצבים ובהתאם לקשט את המקום. אפשר להכין שלט כניסה שיודבק על הדלת שבו מברכים את המגיעות אל מכון הספא. אפשר לתלות אהילים צבעוניים, כדורי נייר וגם פונפונים מכל מיני צבעים. מומלץ לתלות על הקירות ניירות עם הדפסות מתחום הספא ומעולם הטיפוח באופן כללי ובכלל לשים דגש על הצבע ועל היצירתיות (אין נכון ולא נכון).

האוכל למסיבה

גם לאוכל יש תפקיד חשוב באירוע וכדאי לתת לו דגש. ומה אוכלים במסיבת ספא? אפשר לאפות עוגה ולקשט אותה בסוכריות צבעוניות או בסוכריות וורודות, אפשר להכין כריכונים קטנים וטובים על סלמון, גבינת שמנת וירקות טריים. אפשר להניח על השולחן שיפודי ירקות וגם שיפודי פירות ולהכין פופקורן ורוד. מיני טוסטים על גבינות מסוגים שונים הם פתרון נהדר למסיבה כזו וגם שייקים מפירות העונה יעשו את העבודה. קאפקייקס עם קישוטים צבעוניים ישתלבו נהדר בתפריט וגם שוקולדים קטנים מכל מיני צורות. 

להזמנות - ספא בוטיק תל אביב - 03-6005001