דואו המחודש בעיתונותספא בוטיק תאמבצעי החודש

מאמרים

עיסוי רקמות עמוק

ימי ספא הם הדרך המושלמת לבלות עם האנשים האהובים עלינו בצורה מפנקת ומרגיעה, שמחזירה לנו את האנרגיות לגוף ומאוששת אותנו מלחצי היומיום.

ימי ספא שנעשים עם החצי השני שלנו מעניקים לחוויה גם אווירה רומנטית ומיוחדת, חוויה שאתם חולקים יחד ונהנים מכל דקה שלה.

מתכננים ספא רומנטי זוגי ורוצים לכלול בתוכו עיסוי מפנק? הרשו לנו להציג לכם את שיטת הטיפול המדוברת: עיסוי רקמות עמוק.

קצת על עיסוי רקמות עמוק

עיסוי זה הוא טיפול במגע אשר משלב את עקרונות הלחיצה, המתיחה והלישה. הטיפול חודר עמוק גם לשרירים העמוקים ביותר ובכך עוזר להרפיית השרירים ולניקוז רעלים מהם. הטיפול מתבצע מכף רגל ועד ראש, הוא מעט חזק ולפעמים קצת מכאיב - אך הוא משאיר אתכם כמו חדשים ועם תפקוד טוב יותר של המערכות הפנימיות.

יתרונות עיסוי הרקמות

מטרת העיסוי של הרקמות היא לשקם שירים, גידים ורצועות שנפגעו ולהגדיל את טווח התנועה שלהם.

ü      העיסוי מסייע בהפגת הכאב במפרקים ובשרירים

ü      העיסוי מאיץ את תהליך ההחלמה של שרירים ומפרקים שנפגעו

ü      משפר את מערכת התנועה

ü      מאיץ את תהליך החלמת הרקמות

ü      מזרז את זרימת הדם בגוף

ü      מזרז את בנייתם של תאים חדשים

ü      מסייע בתהליך ההחלמה של דלקות בגידים ובשרירים

 

לפני, במהלך ואחרי הטיפול

לטיפול חשוב להגיע נינוחים, לאחר ארוחה משביעה - אך לא מיד לאחריה. את טיפול מבצעים כאשר המטופל שוכב על שולחן הטיפולים רק עם כיסוי על חלקו התחתון של הגוף. הטיפול מתבצע בעזרת שמנים ארומטיים אשר מזינים ומבריקים את העור.

בסיום הטיפול רצוי לקום בהדרגה, לשתות הרבה מים ולשמור על פעילות גופנית נמוכה ורגועה למשך מספר שעות. זה בדיוק הזמן להמשיך ליהנות משאר מתקני הספא.

ספא רומנטי

כאשר אנו מתכננים ספא זוגי רומנטי חשוב לוודא מספר פרטים בזמן ההזמנה. ראשית חשוב לציין שמדובר ביום ספא רומנטי כדי שתקבלו חדר טיפולים זוגי ותוכלו לשהות ביחד בזמן הטיפול. ברוב אתרי הספא ישנן חבילות רומנטיות הכוללות גם שהיה באמבט מפנק ופרטי טרם הטיפול או מיד אחריו.

בעת ההזמנה חשוב גם לציין האם אתם מעדיפים מטפל או מטפלת. כאמור, העיסוי מתבצע בעירום חלקי וכולל מגע אינטימי על כל גופכם - לכן ישנה חשיבות שתרגישו נוח עם המטפל- אחרת כל חוויית הטיפול המרגיע תתחלף בחוויה מלחיצה ולא נוחה.

חשוב גם לוודא שבהזמנת עיסוי אתם רשאים להשתמש במתקני הספא הכוללים לרוב סאונות יבשות ורטובות, ג'קוזי ובריכות. ישנן חבילות ספא הכוללות גם ארוחת בוקר או צהריים מפנקת שבהחלט יכולה להשלים את חווית הספא ולהפוך אותה למושלמת הרבה יותר.

אם אתם מזמינים חבילה הכוללת גם ארוחה, קבעו את שעת העיסוי בהתאם כך שלא תהיה חפיפה או זמנים צמודים בין הארוחה והעיסוי.