דואו המחודש בעיתונותספא בוטיק תאמבצעי החודש

מאמרים

ספא בת"א היום המפנק ביותר

חיי היום יום העמוסים מתחילים בדרך כלל ביקיצה בבוקר, הכנת ארוחה לילדים, הסעות לבתי הספר ולגנים, ריצה לעבודה, החזרת הילדים מבית הספר והגנים, ארוחת צהריים, הסעת הילדים לחוגים, ארוחת ערב ואז נגמר היום. קצת צפייה בטלוויזיה ולבסוף, המיטה הנוחה, לישון קצת ואז יקיצה בבוקר.

זה הזמן שלכם לשבור את השגרה ולקחת כמה שעות מפנקות לעצמכם. מטר מהשאון הבלתי פוסק של חיי היום יום בתל אביב, ניצב לו ספא מדהים, על חוף הים (בחוף גורדון הוותיק והמפנק), אל מול הגלים והשמיים הכחולים, בריזה נעימה מגיעה מהים, והיום אתם שוברים את השגרה המעיקה. 

לכן ספא בוטיק הוא המקום האידיאלי להתפנק, כי גם לכם מגיע.

היום זה היום שלכם - יום כיף וספא בתל אביב

למה שלא תקפצו לתל אביב ליום של פינוק. ביקור בחנויות הבגדים, בקניונים, לאחר ארוחה בוקר מפנקת באחת ממאות המסעדות הנפלאות שהעיר מציעה למבקריה. ואחר כך? יום שלם של פינוק ספא בת"א, עם ג'קוזי מפנק, מגוון של טיפולים ועיסויים בכל עוצמה, על ידי צוות מעסים מקצועי שיחוש בדיוק היכן נמצאים מרכזי הלחץ בגוף שלכם, וידע לשחרר אותם בעדינות.

עצם היציאה מהבית ושינוי האווירה למקום נקי, עם ניחוחות ומראות משכרים של נרות צבעוניים ריחניים, מגבות לבנות, לצעוד מהמקלחת המפוארת על נעלי ספא לבנות, ולשכב בנינוחות על מיטת העיסוי, לתת לגוף להתמסר כל כולו למגע החמים של הידיים המעסות... לתת לשמן לחדור אל העור... ולנשום לאט לאט כאשר השרירים מתחילים להתרפות אחד אחרי השני. 

היתרונות הגדולים של מסאג' בספא

מלבד התחושה העילאית המלווה כל עיסוי, למסאג' יש מגוון של יתרונות בריאותיים. המרצת זרימת הדם בגוף מסייעת בסילוק הרעלים, ומסייע לתחושה של שלווה וניחוחות. השרירים נעשים גמישים וחיוניים יותר, והעיסוי אף יכול להפחית דלקות וכאבים בגוף, טווח התנועה של המפרקים משתפר ואותו הכאב שחשנו בכתפיים ובגב במשך כל השבוע, שפוט מתפוגג יחד עם הלחץ שהצטבר בגוף ובנשמה. ביקור בספא בתל אביב יכול לשנות את הדרך בה השבוע שלכם נראה ומרגיש.

טיפול ספא בת"א - להחזיר את החיים לזוגיות שלכם

התחושה הנפלאה שמלווה את טיפולי המסאג' בספא תל אביבי יכולה לעשות דבר נפלא לזוגיות שלכם. זוגות שנמצאים יחד זמן רב, או שנכנסו לחיי השגרה של נישואין וגידול ילדים שוכחים לעיתים את האקסטזה המתלווה לזוגיות הזו. את חווית הגילוי אחד את הגוף של השני ואת הפינוק הדדי שאתם מעניקים זה לזה. חוויה של מסאג' משותף כזוג מחזיקה את כל התחושות האלה. את הרומנטיקה, את הרצון לראות את השני נהנה, ואת החוויה העוצמתית של פינוק משותף.

אם אתה מרגיש שנכנעתם לשגרה, או רוצה להפתיע אותה ליום ההולדת או ליום השנה שלכם, חווית פינוק זוגית בספא יכולה להחזיר את הקשר שלכם לימים הראשונים המרגשים. להחיות את חוויית ההתאהבות מחדש, ולצאת ליום מפנק בספא. כי ביננו, זה מגיע לה.